Nëse në Formula 1 ‘vajzat e çadrave’ i ‘përzunë’ pronarët amerikanë, tek motorët vazhdojnë t’i duan gjithnjë e më shumë.

Dhe sigurisht që motoçiklizmi do të humbiste shumë nga bukuria që ka aktualisht, pa praninë e ‘vajzave të çadrave’ që shoqërojnë pilotët në startin e çdo gare. Dhe kur flasim për vajzat, në listën e më të preferuarave vend zë padyshim Eva Padlock.

Modelja spanjolle është një nga ikonat e “Monster girl” me më shumë 450 mijë ndjekës në instagram. Me fotot e saj ajo rrotullon mendjen e të gjithë ndjekësve, por sigurisht që turbullon edhe pilotët në prag të startit të çdo gare.

FOTO GALERI
1/30

Top Channel