Erjon Bogdani, trajneri i kombëtares shqiptare U-19 ishte i ftuar sot në “Wake Up”. Ai foli për futbollistët e rinj dhe përgatitjen e tyre, ndërkohë që nuk kurseu edhe vlerësimet pozitive për emra të përveçëm.

“Ai quhet Armand Rada, për mendimin tim ësht ëlojtar shumë i mirë që loz ndeshje për ndeshje te ekipi i Interit, dhe të rinjtë e Inter janë shumë të mirë që lozin dhe në Youth League, dhe është në vend të parë të kampionatit italian”, tregon Bogdani.

Top Channel