Ajo ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me rreperin 18-vjeçar, YBN Almighty Jay, një muaj pasi u fotografuan së bashku të kapur dorë për dore.

Dhe disa ditë pas kësaj, Blac Chyna, ka tërhequr sërish vëmendjen, por këtë herë me format e saj fizike.

Rreperja aktualisht ndodhet në Malibu, ku po realizon një set fotografish me bikini në plazh.

29-vjeçarja në fotot e publikuara shfaqet e mahnitshme, me bikini të cilat i nxirrnin në pah format perfekte fizike, të cilat duhet theksuar se konkurojnë ato të Kim Kardashian.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel