Shkoi për kurs privat, mësuesja abuzon seksualisht me adoleshentin!

06/03/2018 11:29

Ishte e besuara e familjes së një mandati të naftës në Rusi, por u kap duke kryer marrëdhënie seksuale me djalin e tyre 15 vjeçar.

Mësuesja Natalia Nikandrova u kap nga nëna e djalit duke kryer marrëdhënie seksuale me adoleshentin në shtëpinë e saj në Shën Petersburg të Rusisë. Mësuesja 35-vjeçare ishte mikesh me nënë e djalit, i cili kishte shkuar për kurs privat.

Mediat në Rusi shkruajnë se adoleshenti vjen nga një familje e pasur dhe është djali i një mandati të naftës.

Mësuesja tashmë do të vuaje 4 vite burgim.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel