Kim na prezanton me Chicago-n

06/03/2018 10:03

Fëmija i tretë i çiftit të famshëm Kardashian-West ka vetëm pak javë që ka ardhur në jetë, dhe Kim na prezanton me selfie-n e saj të parë.

Kim ka postuar në Instagram foto të Chicago West, me efektet e aplikacionit. Sipas fotot duket se ato ngjajnë shumë bashkë. Ajo ka shkruar thjesht: “Baby Chicago”

Pavarësisht se është fotoja e saj publike, vogëlushja është shfaqur dhe në minidokumentarin e Kylie Jenner, për lindjen e fëmijës së saj të parë, Stormi.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel