Një bionde, me sy bojqelli dhe me forma mbresëlënëse. Kate Upton ka mahnitur edhe njëherë fansat e saj me fotot e fundit.

Modelja ka pozuar së fundmi për markën italiane të të brendshmeve “Yamanay”.

Në një seri fotosh të shkrepura nga Giampaolo Sgura, Kate Upton duket një mrekulli, teksa ekspozon asetet e saj.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel