“Nuk arrij të ngopem me rrezen time të diellit”.

Ky është dedikimi special që këngëtari Enrique Iglesias ka bërë për vajzën e tij.

Dedikimi i këngëtarit vjen pasi ai ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke puthur pafund vajzën e tij të vogël.

Enrique është martuar me Ana Kuornikovën dhe së bashku kanë sjellë në jetë dy binjakë dhjetorin e vitit të kaluar.

Pak kohë më parë çifti prezantoi binjakët e tyre me fansat, duke postuar sëcili nga një foto, edhe pse nuk arrihej të bëhej dallimi se cili prej tyre ishte djali dhe cila vajza.

can't get enough of my sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Top Channel