Princesha e pop-it, Britney Spears duket se këto muaj po i shijon më shumë se kurrë nën shoqërinë e të dashurit të saj të ri, i cili është disa vite më i ri se ajo.

Të hënën në mbrëmje Britney publikoi një foto në rrjetin social Istagram, ku shfaqet e veshur me një fustan rozë të shkurtër, i cili i nxirrte në pah format perfekte fizike.

Video e publikuar, në të cilën këngëtarja shfaqet duke buzëqeshur, është realizuar në korridorin e një hoteli dhe është filmuar nga i dashuri i saj.

Krah videos, Britney shkruan: “Ndonjëherë përpiqesh të dalësh nga dera dhe të shkosh në restorantin tënd të preferuar kur i dashuri yt nxjerr telefonin”.

Top Channel