Ajo quhet Angela White, është australiane dhe një aktore mjaft e njohur e filmave për të rritur.

Vetëm dy ditë më parë Angela mbushi 33 vjeç dhe në një intervistë për mediat rozë, rrëfeu një histori interesante me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo.

Ajo tha se ka pasur një romancë disa-orëshe me yllin portugez të Realit të Madridit, por e vlerësoi si një nga më interesantet.

“U takuam në një festë në Sidney dhe në fakt isha unë ajo që flirtova e para me të. Pas feste, Cristiano më ftoi në suitën e tij dhe kaluam natën bashkë. Vetëm në mëngjes, në fakt ishte drekë, pasi u zgjuam shumë vonë, ai mësoi se kush jam unë dhe preferoi që të mos mbajmë kontakte”, rrëfeu Angela.

Top Channel