Ajo kurrë nuk zhgënjen – FOTO

06/03/2018 11:44

Demi Rose nuk i zhgënjen kurrë 6.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Këtë herë, bukuroshja 22 vjeçare ka ndarë me fansat foto dhe video në një festë gjatë pushimeve në Afrikën e Jugut.

Ylli britanik, e veshur me një fustan të kuq, ka nxjerrë në pah asetet e saj më të mira.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel