U fejuan pak muaj më parë dhe duket se tashmë janë më të dashuruar se kurrë me njëri-tjetrin.

Miliarderja Paris Hilton dhe i fejuari i saj Chris Zylka, në mbrëmjen post Oscars, u shfaqën duke shkëmbyer puthje midis tyre, çfarë të bën të mendosh se ndoshta së shpejti një tjetër dasëm VIP do të zhvillohet.

Bukuroshja 37-vjeçare u shfaqe në Los Anxheles mjaft elegante, me një fustan të gjatë ngjyrë argjendi.

FOTO GALERI
3/5

Top Channel