Në një kohë kur e gjithë vëmendja ishte e përqëndruar tek ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscar, duket se Meghan Markle, e fejuara e Princ Harry, kishte një tjetër angazhim.

Festën e saj të beqarisë, ku numri i ftuarve ishte mjaft i limituar.

Të dielën pasdite Meghan, në një rreth të ngushtë ka festuar rreth një muaj përpara dasmës, festën e saj të beqarisë.

Por sipas DailyMail, në festë mungonin dy personazhe të rëndësishme, Kate Middleton dhe nëna e Meghan.

Nuk dihet ende arsyeja përse kunata e Meghan, Kate, mungoi në festë, por ndoshta një gjë e tillë lidhet me faktin se dukesha tashmë është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

Top Channel