Ajo kurrë nuk zhgënjen me pamjen e saj në daljet publike dhe arrin që ti bëjë të gjithë të kthejnë kokën kur parakalon në tapetin e kuq.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila në Vanity Fair ka arritur sërish që të marrë vëmendjen e të gjithve, me fustanin e saj të kuq, i cili i zbulonte dekoltenë dhe format fizike.

Mbrëmjen e së dielës në Beverly Hills, princesha e popit, u shfaq me fustanin e kuq, i cili kishte një të çarë deri në fund të këmbëve, të cilin e kishte kombinuar me flokët e mbledhura pas.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel