Njëriu i saj më i dashur dje kishte ditëlindjen, por ajo nuk ka mundur ta urojë atë live, për shkak të koncerteve të shumta nëpër botë.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Dua Lipa, e cila në rrjetin social Instagram, ka uruar babain e saj në ditën e tij të lindjes.

Dua ka publikuar një foto kur ajo ka qenë ende foshnje, ndërkohë që babai i saj e puth në faqe.

Krah fotos, Dua Lipa shkruan: “Gëzuar ditëlindejn babi, të dua dhe më mungon. Do të doja të isha në shtëpi të të jepja një përqafim të madh dhe puthje”.

Top Channel