Bebe Rexha dhe Kate Perry, përveç suksesit në muzikë dhe flokëve bjondë, kanë edhe një tjetër të përbashkët midis tyre.

Këtë e ka zbuluar këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, e cila në rrjetin social Instagram ka postuar një foto me këngëtaren e famshme, Kate Perry.

Në foton e publikuar Bebe dhe Kate shfaqen me qen në duar, dhe pikërisht këtu qendron e përbashkëta midis tyre, dashuria për ta.

Krah fotos së publikuar Bebe shkruan: “Vendosëm ti ndërrojmë qentë”.

We decided to switch dogs.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Top Channel