Pak sekonda për t’u bërë e famshme

04/03/2018 21:41

Në rrjetet sociale njihej nga një grusht i vogël njerëzish, por gjërat ndryshuan menjëherë.

22-vjeçares Beth Morgan i mjaftuan pak sekonda shfaqje në soap operan britanike, Coronation Street për të fituar famën.

Modelja tërhoqi vëmendjen me kërcimin e nxehtë prej striptisteje në këtë serial dhe menjëherë në rrjetet sociale pati një “boom” pëlqimesh. Në përshkrimin e saj, Beth thotë se i pëlqen kërcimi, bota e modës dhe kinematografia.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel