“Engjëjt” nuk duan t’ia dinë për “Bishën nga Lindja”, ngrenë temperaturat në maksimum (Foto)

04/03/2018 13:45

Vit për vit na lënë me gojë hapur kur parakalojnë me të brendshme në pasarelën e “Victoria’s Secret”, por tani “Engjëjt” kanë filluar të mahnisin edhe me reklamat në Instagram.

Elsa Hosk, Taylor Hill, Romee Strijd, Josephine Skriver, Jasmine Tookes, dhe Lais Ribeiro janë bërë bashkë për të ngritur temperaturat në një kohë që Europa ankohet për “Bishën nga Lindja”.

“Engjëjt”, që së bashku kanë mbi 25 milionë ndjekës në Instagram, treguan trupat e tyre të mrekullueshëm, të veshura vetëm me të brendshme ngjyrë mishi.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel