Marsi erdhi dhe ashtu siç kishte anonçuar, në datën tre Rita Ora hodhi në treg linjën e saj të evshjeve, “Roara Republic”.

Tashmë pritet që perveç suksesit në muzikë, këngëtarja shqiptare të triumfojë edhe në botën e biznesit me linjën e saj të veshjeve, të cilat janë kryesisht sportive.

Në rrjetin social Instagram, Rita ka publikuar një pjesë të veshjeve të koleksionit të saj, duke njoftuar fansat se tashmë mund ti blejnë edhe online.

Në lidhje me këtë koleksion të saj, Rita ka dhënë edhe një intervistë për revistën ‘Time”.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel