Pasi publikoi disa ditë më parë foton e parë me vajzën e saj një muajshe, Kylie Jenner, është kritikuar nga fansat e saj.

Por në foton e publikuar me vajzën në krah, fansat kanë vërë re duart e Kylie dhe thojtë e saj të gjatë.

Pyetja që ata shtrojnë është: Si e arrin të ndërrojë pelenat e vajzës Kylie, në një kohë që thojtë e saj janë kaq të gjatë?

Në lidhje me këto kritika nga ana e bukuroshes, Kylie Jenner nuk ka ende asnjë reagim.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel