Kanë lënë mënjanë kritikat e familjeve të tyre dhe kanë vendosur të dashurohen me njëri-tjetrin, duke mos lënë asnjë minutë pa e shprehur dashurinë dhe gëzimin që janë sërish bashkë, pas një periudhe ndarjeje.

Bëhet fjalë për dy këngëtarët e njohur, Selena Gomez dhe Justin Bieber të cilët duket se kanë vendosur ti përkushtohen totalisht njëri-tjetrit.

Ditën e djeshme Justin mbushi 24 vite dhe sigurisht që në këtë ditë të veçantë nuk mungoi urimi i të dasgurës së tij, e cila në rrjetin social Instagram publikoi një foto të vetes duke qeshur, ndërsa mbi fytyrë ka një foto të Justin.

Krah fotos Selena shkruan: “1 mars 1994, një njeri shumë fatastik që unë njoh u lind. Bum”.

March 1, 1994 someone I know that happens to be super cool was born. Boom.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Top Channel