Ata shokuan mbarë botën, kur disa ditë më parë bënë më dije se janë martuar në një ceremoni të fshehtë, vetëm pak kohë pasi ishin njohur

Por duket se njohja e modeles Emily Ratajkowski me bashkëshortin e saj, Sebastian Bear-McClard, është shumë më e hershme se kaq.

Sipas Us Weekly, 26-vjeçarja ka vite të tëra që e njeh producentin 31-vjeçar, me të cilin ruante marrëdhënia të mira miqësie.

Dhe duket se kjo miqësi u kthye në dashuri midis tyre dhe tashmë ata janë të martuar me njëri-tjetrin.

Top Channel