Ashtu si ish bashkëshortja e tij, Angelina Jolie, edhe aktori Brad Pitt kishte marrë disa kohë pushim që nga koha e divorcit.

Por këtë të enjte aktori i famshëm vendosi tu bëjë fansave një surprizë dhe të shkëlqejë në Los Angelos.

Aktori 54-vjeçar u fotografua nën shoqërinë e menaxheres së tij, përpara shfaqjes së madhe të planifikuar për ditën e dielë.

Ylli i kinematografisë u shfaq i veshur mjaft elegant, në një kohë kur ai u përfol edhe për marrëdhëniën dhe ndikimin e tij të mundshëm në divorcin e pak ditëve më parë të ish bashkëshortes së tij, Jennyfer Aniston.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel