Është 48-vjeçe por në fakt duket sikur të jetë vetëm 20.

Bëhet fjalë padyshim për këngëtaren Jennifer Lopez, e cila aktualisht është në rolin e anëtares së jurisë në emisionin NBC World of Dance.

Bukuroshja ka publikuar në prapaskenë disa foto nga look-u i saj i mbrëmjes në emision, ku shfaqet e veshur me një fustan rozë shumë të shkurtër, i cili i ekspozon në mënyrë perfekte format e saj fizike.

Me një make up profesional dhe flokët e mbledhura gjysëm, Jenny duket e mrekullueshme.

Paraqitjen e saj do e kishte zili çdo vajzë, e cila është disa herë më e vogël në moshë se ajo.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel