Gjërat e këqija ndodhin në det (FOTO)

02/03/2018 09:46

Ngjajnë si skena filmi por në fakt janë foto reale të anijes së Marinës Mbretërore Britanike, në beteje me stuhinë Bisha në brigjet e Plymouth.

Pamjet dramatike që të ngjajnë me filmin katastrofik “The Perfect Storm, Royal Fleet Auxiliary Tidespring”.

Anija HMS Queen Elizabeth dhe ekuipazhi që po bën stërvitjen në kushtet ekstreme sjellin pamje sa mahnitëse aq dhe të frikshme. Fotot janë postuar në Twitter nga vetë Marina Mbretërore, për të treguar fuqinë e Bishës që vjen nga Lindja.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel