Kanë anonçuar pak javë më parë se do të sjellin një bashkëpunim së bashku, dhe më në fund e mbajtën fjalën.

Bëhet fjalë për dy këngëtarët, Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu, të cilët ditën e nesërme do të sjellin për fansat e tyre klipin e këngës së tyre më të re “Faj”.

Ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve së bashku, ndërkohë që nga klipi ata nuk kanë zbuluar endë asnjë detaj.

Ka qenë këngëtarja shqiptare, Samanta Karavello, e cila në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një foto krah së cilës shkruan: “Faj. Nesër në Youtube”.

Top Channel