Prej javësh janë në qendër të mediave për shkak se përfliten se janë në një lidhje dashurie me njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë për supermodelen Naomi Campbell dhe reperin Skepta të cilët më në fund kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Çifti është shfaqur së bashku në kopertinën e reviztës GQ, ku duken mjaft të dashuruar.

Supermodelja, 47 vjeçare dhe partneri i saj në fotot e realizuara shfaqn të dy topless.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel