Në Ligue 1 u luajt në fundjavë një ndeshje “big”-ësh mes Marsejës dhe Monakos.

Sfida përfundoi 2-2, ku një gol arriti të shënonte edhe Adil Rami, ish-futbollist i Milanit.

Goli i tij ishte mjaftueshëm sa për t’u festuar në tributat e “Velodrome”, aty ku ishte e pranishme edhe një tifoze speciale: Pamela Anderson, e fejuara zyrtare apo jo e mbrojtësit spanjoll.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel