Autobusi i Ferrarit, në të cilin janë bërë edhe mbledhjet me pilotët Michael Schumacher e Rubens Barrichello në periudhën 2001-2005, ka dalë në shitje.

Me krevat të madh, kuzhinë, tualet dhe “home cinema”, ky autobus-shtëpi mund të blihet për 150 000 euro.

Iveco Orlandi HDH është 12 metra i gjatë dhe ndonëse nuk ka motor Ferrari, i ka të gjitha komoditetet që mund të dëshironi në një shtëpi.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel