Kylie Jenner nuk e fsheh më shtatzaninë

26/01/2018 13:32

Është shtatzënë dhe ka vendosur të mos e fshehë më.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner e cila është fotografuar nga paparazët duke hedhur poshtë çdo dyshim për shtatëzaninë e saj, të përfolur tashmë prej muajsh.

Bukuroshja 20-vjeçare është fotografuar ndërkohë që del nga makina e veshur e gjitha me të zeza dhe e shoqëruar nga shoqja të ngushtë Jordyn Woods dhe nëna e saj Kris.

Top Channel