Vera për Chloe Goodman duket se nuk mbaron kurrë.

Ylli i “Ex On The Beach” vazhdon të shijojë pushimet e saj dimërore nën rrezet e diellit në ishullin tajlandez Koh Samui, së bashku me motrat e saj bukuroshe Lauryn dhe Amelia.

Chloe ka ekspozuar edhe njëherë format e saj mahnitëse e veshur me një kostum banje me temina jeshile, teksa është fotografuar këtë të enjte në resortin Centara Grand Beach.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel