Brenda vilës superluksoze të Pamela Anderson

26/01/2018 13:22

Jemi mësuar që VIP-at e Hollywood ti shohim përherë në kushte mjaft luksoze jetese për shkak të të ardhurave të majme që ato marrin nga profesioni i tyre.

Daily Mail ka vendosur të na prezantojë me vilën superluksoze të yllit Pamela Anderson në Malibu, e cila së fundmi kërkon ta lëshojë me qira.

Këtë vilë luksoze Pamela e ka blerë në vitin 2008 me një çmim prej 1.8 milionë dollarësh dhe çmimi me të cilin kërkon ta lëshojë më qira është 70 mijë dollarë në muaj.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel