Nicolas Cage: I urrej rrjetet sociale

25/01/2018 10:03

A ka ndonjë që vazhdon ti pëlqejë rrjetet sociale? Ish presidenti i Facebook, Sean Parker shprehu shqetësimin për trurin e fëmijëve nga mediat sociale.

Dhe administratori i Apple, Tim Cook, tha se nuk do e lejonte nipin e tij të qëndronte pranë tyre.

Por tashmë Facebook ka një nudërshtar edhe më të fortë, dhe ai është Nicolas Cage.

Aktori mjaft i njohur shpreh ndjesitë e tij ndaj rrjetit social, në Sundance Film Festival në Park City, Utah.

“I urrej rrjetet sociale. Jam nga një kohë tjetër. Më vjen të ulëras. Nuk kam as Twitter, as Facebook apo Instagram”, e nis Cage.

Ai është partizan i kohës së vjetër. “Unë dua të mbaj çdo gjë të epokës së artë, aurën misterioze sepse nuk dua të jem pjesë e atij klubi”, ka thënë ai.

Top Channel