Jo vetëm Kim Kardashian…

25/01/2018 18:08

Kim Kardashian iu rikthye së fundmi pozave të nxehta për të ndezur edhe njëherë tjetër internetin.

Në setin e fundit fotografik, Kim tregonte të pasmet e saj, një ndër asetet që e kanë bërë akoma më të famshme, përveç aktivitetit në fushën e showbizz-it amerikan. Më pas, të njëjtën gjë bëri edhe Khloe dhe Kourtney.

Por, nuk është vetëm klani Kardashian që ka “armë të fortë” këtë pjesë të fizikut. Janë të shumta modelet, që shfrytëzojnë rrjetet sociale duke mbajtur gjithnjë të vëmendshëm ndjekësit e tyre, sidomos në Instagram.

FOTO GALERI
1/18
Jessica Cribbon

Top Channel