Pushimet nuk mbarojnë për Alessandra Ambrosion (Foto)

08/01/2018 19:57

Alessandra Ambrosio vazhdon të shijojë pushimet e zgjatura në Brazil, vendlindjen e saj, pasi njoftoi largimin nga roli i Engjëllit të Victoria’s Secret.

Modelja e famshme postoi në Instagram disa foto me bikini për kënaqësinë e fansave.

36-vjeçarja gëzon një formë fantastike dhe duket se nga këto pushime nuk ka shtuar asnjë gram.

FOTO GALERI
1/31

Top Channel