Kim Kardashian “çmend” fansat

06/01/2018 15:34

Rikthehet Kim Kardashian më në formë se kurrë. Bukuroshja ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet e shtrirë në shtrat teksa mban veshur një palë mbathje dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

Në foton e publikuar Kimi shfaq linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Prej kohësh foto kaq të nxehta të Kim kishin munguar, por duket se bukuroshja kërkon të tërheqë sërish vëmendjen. Dhe me siguri e ka arritur një gjë të tillë , pasi vetëm disa orë pas publikimit ka marrë miliona pëlqime.

Rise & Grind

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Top Channel