Veshja për natën e Vitit të Ri, e kuqja dhe velvet

29/12/2017 12:45

Çfarë duhet të vishni natën e ndërrimit të viteve, dhe çfarë është trend këtë vit?

Blogerja Anjeza Tufina, ishte e ftuar sot në Wake Up sugjeron që e zeza e kombinuar me florinj, por edhe e kuqja e materialit velvet do të ishin ideale për festën e fundvitit. Ajo ka dhe një këshillë: “Bëni shoping në dollapin e shoqeve tuaja”.

Top Channel