Apple do të nisë shitjet e të shumëpriturit iMac Pro ditën e enjte.

Kompania thotë se ky kompjuter që do të kushtojë 5000 $ “është dizenjuar për profesionistët që kanë shumë fluks pune”.

iMac Pro ka për qëllim punimet grafike të avancuara, përmbajtjen e realitetit virtual dhe transmetimet 3D.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel