Foto arkiv

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Iliaz të Himarës. Një grua ka denocuar në polici vjedhjen e gomones që kishte në oborrin e shtëpisë.

Mjeti lundrues 6 metra i gjatë dhe me dy motorë dyshohet se është vjedhur për trafik droge.

Policia ka shkuar në fshatin Iliaz dhe ka marrë në pyetje pronarët, të cilët kanë thënë se gomonen e kishin të regjistruar dhe me dokumentacion të rregullt.

Top Channel