Foto Arkiv

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku vëllai ka qëlluar me thikë mbi të vëllanë dhe kunatën e tij.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Altin Illiu 35 vjeç, i cili ka plagosur me thikë të vëllanë G.Illiu dhe kunatën M. Illiu.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në lagjen “Brigada 17 sulmuese”.

Të plagosurit ndodhet në spitalin e qytetit jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel