Selfie tmerruese! (FOTO)

23/10/2017 11:11

Një çift mjaft guximtar i pëlqen të eksplorojë majat e larta të vinçave për të kapur selfie perfekte.

Me vete kanë vetëm një shkop selfie dhe një çantë shpine, dhe Angela Nikolau dhe i dashuri i saj Ivan Beerkus hipën në majën e “vinçit më të lartë në Hong Kong”.

Angela, një artiste ruse 24-vjeçare ka rreth 500 mijë ndjekës në Twitter, falë pasionit të saj për të pozuar në pozicione të rrezikshme, qindra metra në ajër. Aventurierja ka thënë për BBC: “Ndonjëherë hipi në ndërtesa pa kamera vetëm për të parë lindjen apo perëndimin e diellit”.

Top Channel