Të duash dhe të çmosh (FOTO)

18/10/2017 02:03

Fotot e dasmës supozohet të mbajnë gjatë në kujtesë një nga ditët më të rëndësishme të një çifti, por disa fotografë janë më të zotë se të tjerët kur vjen puna tek momentet e paharrueshme.

“Fearless Photographers”, një faqe interneti që jep fotot më të mira dhe më të afërta të dasmave nga e gjithë bota, i jep vlerë e rëndësi pamjeve më mahnitëse të dasmave që kanë fuqinë ti bëjnë shikuesit të qeshin, të qajnë, apo të dyja në të njëjtën kohë.

Koleksioni i këtij viti ka zgjedhur me kujdes fotot më të mira të dasmave në gjithë globin, që nga nusja që qan para një vari tek djali i vogël që heq ul pantallonat për të kryer nevojat personale pas një shkurreje. Shihni galerinë!

FOTO GALERI
2/16

Top Channel