Aksident në Vlorë, përfshihen katër makina

26/09/2017 00:00

Një aksident ku u përfshinë katër makina, ndodhi në orët e vona të mbrëmjes, në qytetin e Vlorës, por fatmirësisht nuk pati viktima.

Ngjarja ndodhi në rrugën Transballkanike, ku një makinë Volkswagen goditi një fuoristradë, e cila për inerci përplasi edhe dy mjete të tjera, që ishin në lëvizje në atë moment.

Burimet nga vendngjarja thanë se u lëndua vetëm një vajzë, e cila ishte pasagjere në një nga makinat e përfshira në aksident.

Ajo u dërgua në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Top Channel