Ndarja nga Tyga, Kylie Jenner: Gjithçka në paqe

21/08/2017 00:00

Ikona i modes Kylie Jenner ka folur për herë të parë për ndarjen e saj me reperin Tyga. Ajo dhe 26-vjeçari i dhanë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare në prill të këtij viti gjatë festivalit të “Coachella”.

Kylie ka folur mbi këtë vendim në serialin e saj më të ri të quajtur “Jeta e Kylie”.

20-vjeçarja ka treguar se vendimi i ndarjes ishte paqësor dhe mes saj dhe Tyga nuk ndodhi asnjë sherr sikurse u përfol në media. Më e vogla e familjes Jenner është shprehur se ndjehet shumë e re për të pasur një lidhje serioze e cila mund t’i rrëmbente vitet më të bukura të rinisë së saj.

Blogerja gjithashtu ka shtuar se pas ndarjes ka qëndruar 2 ditë e izoluar në dhomën e saj pasi e kishte shumë të vështirë të përballej me komentent negative që shpërthyen online pas ndarjes me Tyga. Sipas Kylie-t, negativiteti që merr në internet është i papërballueshëm, i padrejtë dhe diçka të cilën ajo nuk mund ta ndryshojë.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel