Ashley Graham, foto provokuese nga Xhamajka

10/08/2017 00:00

Ashley Graham postoi disa foto provokuese nga seti i saj fotografik në Xhamajkë për fushatën “Swimsuits For All” ditën e mërkurë.

29-vjeçarja po promovonte linjën e kostumeve të banjës për femra të bëshme.

Graham ka plot 7.2 milionë ndjekës nëpër rrjetet sociale dhe me foto të tilla është e sigurtë që numri i ndjekësve do të rritet dhe më shumë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel