Koha për pushime për rusen e Botërorit

24/07/2017 00:00

Victoria Lopyreva ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushime në prag të një viti të gjatë dhe të ngjeshur.

Ajo është zgjedhur imazhi i Botërorit 2018 që do të zhvillohet në Rusi, por nuk ngurroi të ishte e pranishme edhe në pjesën më të madhe të ndeshjeve në Kupën e Konfederatave.

Një zgjedhje e zgjuar dhe me klas nga ana e organizatorëve të Kupës së Botës për t’i dhënë këtij evenimenti një imazh sa më femëror.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel