Pas skandalit, Blac Chyna prezanton të dashurin e ri

23/07/2017 00:00

Blac Chyna ka një të dashur të ri dhe dëshiron që e gjithë bota ta njohë. Ish e dashura e Rob Kardashian ka publikuar një video në llogarinë e saj të “Instagram”-it ku shihej duke u puthur me këngëtarin e R&B, Mechie 24-vjeç.

Po në të njëjtën ditë, 29-vjeçarja është parë teksa është larguar nga një hotel në Miami me këngëtarin.

Duket se për Chyna nuk ka aspak problem skandali në të cilin ajo u përfshi, ku Rob publikoi një video në të cilin ajo e tradhtonte si dhe deklaroi se ajo ka fjetur me 8 meshkuj të ndryshëm brenda një muaji.

FOTO GALERI
1/23

Top Channel