Nicki Minaj ka postuar dy foto në Instagram ku shfaqet e veshur me të zeza duke nxjerr mjaft në pah asetet e saj.

Të çuditshme dhe flokët, një pjesë bjonde dhe pjesa tjetër rozë, dhe si aksesor një palë syze supertë mëdhaja argjendi.

Reperja 34-vjeçare ka postuar edhe një video teksa kërcen në ritmet e këngës së Katy Perry, Swish Swish.

Mjaft provokuese Minaj, teksa të enjten postoi foto nga xhirimet e saj të klipit të ri, me veshje rozë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel