Vlorë, tentoi të kryente marrëdhënie me dhunë me 14-vjeçaren; arrestohet 17-vjeçari

10/07/2017 10:15

Policia e Vlorës ka arrestuar një 17-vjeçar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 14-vjeçare.

F. Ç., banues në Vlorë, ditën e dielë, ka shkuar në banesën e të miturës dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

I riu është kallëzuar në polici nga 14-vjeçarja.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Top Channel