Celisa Franco, topless për Sports Illustrated

13/06/2017 00:00

Celina Franco ka shënuar një tjetër arritje në karrierën e saj si modele, pasi ka pozuar për revistën e famshme Sports Illustrated.

26 vjeçarja ka realizuar një set “të nxehtë” fotosh, në Malibu, në disa prej të cilave ka pozuar topless.

Celisa është parukiere, modele dhe aspiron për t’u bërë aktore. Bukuroshja është e njohur edhe për lidhjen e saj me regjisorin Len Wiseman.

FOTO GALERI
2/17

Top Channel