Pippa dhe James, kartolinë nga Australia

31/05/2017 00:00

Të sapomartuarit kanë lënë Polinezinë për Australinë. Etapa e parë është Sidnej, mes buzëqeshjes dhe shëtitjeve dorë për dore.

Vetëm një javë zgjati arratisja romantike e Pippa Middleton dhe James Matthews në Polinezi.  Fotot e para janë bërë nëpër rrugët e Sidnej, dorë për dore. Një xhiro me taxi boat e më pas në një restorant në ujë, në veri të qytetit. Pak buzëqeshje për motrën e dukeshës së Kembrixh, pak e bezdisur nga prania e fotografëve gjatë drekës.

Një zgjedhje ndryshe, ajo e saj, krahasuar me atë të Kate që për muaj mjalti me Uilliam të cilët u arratisën në një vend të vështirë për paparacët, në një kënd të rezervuar të Seychelles.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel